O nas

 

Biuro Turystyczne PIAST-TOUR to blisko pół wieku historii. Historii nie tylko firmy, ale tysięcy pojedynczych wspomnień naszych Klientów z najdalszych zakątków świata. Miliony doświadczeń, emocji i bagaż pozytywnej energii zbierany przez lata stanowi niezwykły kapitał naszej firmy. Nasze początki to rok 1974. Mimo, iż wiele przez te lata się zmieniło, to niezmienne pozostają wysokie standardy obsługi i profesjonalizm. Nasze wieloletnie doświadczenie i perfekcyjna znajomość rynku turystycznego potwierdzone są licznymi autoryzacjami, nagrodami i licencjami. Najważniejszą z nich jest przyznana długoletniej właścicielce biura w 2007 roku honorowa odznaka ministra sportu i turystyki „Za Zasługi dla Turystyki”. Jesteśmy również członkiem Dolnośląskiej Izby Turystyki, Izby Turystyki Rzeczpospolitej Polskiej oraz Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Agentów Turystycznych i Wakacyjnym Ekspertem (program skupiający profesjonalnych agentów turystycznych w całej Polsce).


Dlaczego warto wybrać PIAST-TOUR?

Jesteśmy Państwa opiekunami w planowaniu podróży. W oparciu o wieloletnie doświadczenie i wiedzę, pomożemy w wyborze najlepszej oferty. Podstawą naszej działalności jest współpraca z największymi, najrzetelniejszymi touroperatorami takimi jak: Itaka, Rainbow Tours, TUI, Coral Travel, Grecos, Exim Tours. Wieloletnia współpraca z nimi owocuje korzyścią w postaci świetnej znajomości ich oferty.

Wybierz swój wymarzony wyjazd korzystając z doświadczenia i wiedzy doradców PIAST-TOUR!

Zapraszamy także pasjonatów samodzielnych poszukiwań wymarzonej oferty w Internecie. Znalazłeś idealną ofertę, dokonaj rezerwacji u nas otrzymując znacznie więcej niż standardowa oferta organizatora. Nie rezygnuj z korzyści. Z nami możesz tylko zyskać!

 

Wszystkie biura w jednym miejscu!

W PIAST-TOUR dostępna jest oferta wszystkich touroperatorów. Otrzymując propozycję wyjazdu gwarantujemy, że sprawdziliśmy wszystkich organizatorów na rynku. To gwarantuje Państwu różnorodność ofert, najlepsze ceny i wysoką dostępność.

 

Gwarancja ceny!

Wycieczki kosztują dokładnie tyle, ile u organizatorów. Porównaj i oszczędź!

Gwarantujemy, że w żadnym innym biurze podróży, w tym:

  • w salonach własnych touroperatorów
  • w Internecie
  • w innych salonach agencyjnych

nie kupią Państwo w tym samym czasie prezentowanej oferty taniej!

 

Indywidualna opieka nad Klientem / rezerwacją od chwili założenia rezerwacji aż do zakończenia imprezy turystycznej.

Gwarantujemy wsparcie i pomoc na wszystkich etapach rezerwacji. Informujemy Państwa o zmianach i zawsze potwierdzamy przed wylotem Państwa godziny odlotu. Klientom preferującym zamówienia przez Internet dajemy możliwość rezerwacji online. Państwa wygoda i bezpieczeństwo jest dla nas podstawą!

 

Stały Klient ma u nas lepiej!

Zniżki: do 3% na ofertę Itaka, do 5% na ofertę Rainbow Tours, 3% na ofertę Coral Travel, 2% na ofertę Exim Tours … (zgodnie z regulaminami programów lojalnościowych).

 

Pełen wachlarz usług dodatkowych to podstawa kompletnego pakietu wakacyjnego.

  • Dobieramy i kalkulujemy ubezpieczenia podróżne.
  • Rezerwujemy wycieczki fakultatywne.
  • Oferujemy wynajem samochodów.
  • Zapewniamy pośrednictwo wizowe do wykupionych imprez.
  • Rezerwujemy miejsca parkingowe przy lotniskach w promocyjnych cenach.
  • Uzgadniamy w hotelach prośby specjalne i diety (np. bezglutenowe).
  • Rezerwujemy hotele przy lotniskach, transfery …

… i wszystko, co tylko z turystyką jest związane.

 

Wsparcie w sytuacjach kryzysowych – pomagamy!

Odwołany lub opóźniony lot, uszkodzony bagaż, reklamacja, overbooking - nasi Klienci mogą liczyć na nasze wsparcie. W sytuacjach awaryjnych lub innych pomagamy, aby Państwa wakacje były zawsze udane. Współpracujemy również z profesjonalnymi firmami zajmującymi się egzekwowaniem Państwa praw od linii lotniczych.

Współpraca z PIAST-TOUR to pełne wsparcie Państwa podróży!

 

Twoja podróż zaczyna się tutaj!

ZAPRASZAMY!

 

                            

  

 

 

 

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500